REALIZACE NOVOSTAVEB RODINNÝCH DOMŮ

Naše společnost zabezpečí dodávku kompletních služeb nebo na tzv. „klíč“. Nelíbí se Vám stavba a zvažujete o její změně? Po vzájemné dohodě s Vámi zabezpečíme změnu stavby před dokončením včetně dodávky projektu pro dotčené orgány a Váš dům snů máte na dosah!


REALIZACE NOVOSTAVEB BYTOVÝCH DOMŮ

Máte rádi nové výzvy? Protože my ano. I když jsme malá firma, ve spolupráci s našimi dlouhodobými subdodavateli dokážeme zrealizovat výstavbu bytových a činžových domů od počátečních fází projektu až po finální výstavbu.

A co nabízíme?

realizaci monolitických základů

ealizaci stropů, stěn, příček

zdění nosných/nenosných stěn a příček

kompletní izolaci spodní stavby

dodávku a montáž výplní otvorů

Nebo nevíte, co vůbec chcete a jak na to?

Prostě se stavte u nás na šálek kávy a my to s Vámi rádi probereme.


REKONSTRUKCE RODINNÝCH A BYTOVÝCH DOMŮ

Našli a zamilovali jste si starší stavbu pro její duši a chcete ji vdechnout nový život nebo máte chuť na změnu současného příbytku? Podíváme se s Vámi na aktuální stav stavby, projedeme rozsah možných a nutných úprav a provedeme kompletní rekonstrukci stavby a interiérů. Na všechny profese máme tým zkušených a odborných pracovníků.


KOMERČNÍ STAVBY

Paleta realizací je v této oblasti docela rozmanitá. Ať už zvažujete výstavbu restaurace, kancelářských nebo obchodní prostorů, klademe důraz na kvalitu, preciznost a funkčnost.


REALIZACE ZAHRAD, TERAS, PERGOL A BAZÉNŮ

Co by byl dům bez zahrady, bazénu a bez místa pro Vás, rodinu a Vaše přátele? Zahrady vytváříme jako kompletní celek, od projektu až po realizaci. Vytvoříme Vám prostor pro relax u bazénu tak, aby se vše harmonicky začlenilo do okolní krajiny. Terasa s pergolou naopak bude pro Vás místo, kde můžete strávit příjemné chvíle s vašimi blízkými u šálky kávy.


PROJEKTOVÁ ČINNOST A INŽENÝRING

Realizujeme různé druhy projektové dokumentace, abyste ušetřili čas a měli hezky všechno po hromadě:

Studie (architektonické, využití území a jiné)

Dokumentace pro územní řízení

Dokumentace pro stavební povolení

Dokumentace pro provedení stavby

Dokumentace skutečného provedení stavby

Pokud máte čas a pevné nervy, můžete se pustit do vyjednávání na příslušných úřadech a orgánech státní správy. Nebo, to přenechte na nás a díky Inženýringu zajistíme zastupování, vyjednávání a zajištění potřebných legislativních kroků pro zajištění stavebního povolení, kolaudaci atd. Vyjednávání s úřady a dotčenými orgány státní správy, tvorba projektové dokumentace bude naším úkolem.


SPORTOVIŠTĚ